IV Kolejka Gwarek Tarnowskie Góry - ORZEŁ BOBROWNIKI

• autor: Orzel1922_, 2013-10-01 13:28

W poniedziałek 30 września Trampkarze Orła Bobrowniki zmierzyli się na wyjeździe z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Upragnione Zwycięstwo

Od pierwszych minut nasi zawodnicy uzyskali przewagę przeprowadzając groźne akcję z prawej i lewej strony boiska. Potwierdzeniem tego była zdobyta bramka przez nasz zespół już w 3 min. meczu. Po udanym rajdzie z prawej strony i dokładnej wrzutce w pole karne Aleksandra Mielniczuka płaskim strzałem tuż przy słupku popisuje się Dawid Wilk zdobywając swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. W 18 min. meczu kolejny rajd prawą stroną przeprowadza Marcel Rogala, dokładnie dogrywa w pole karne na głowę Sebastianowi Mrozowskiemu, jednak jego strzał minimalnie mija spojenie słupka z poprzeczką. Kilka minut później w doskonałej sytuacji znalazł się sam Marcel Rogala, lecz po jego strzale bramkarza uratował słupek. Gospodarze dzielnie się bronili wyprowadzać kontry, po jednej z nich zdobywają bramkę na 1:1. Do końca pierwszej połowy obraz gry się nie zmieniał ataki naszych młodych piłkarzy kończyły się na zawodnikach gospodarzy, którzy praktycznie całą drużyną bronili dostępu do bramki. W 30min pierwszej połowy po kolejny z rzędu wykonywanym rzucie rożnym przez Klaudiusza Fierkę w ogromnym zamieszaniu strzelamy bramkę do szatni autorstwa Dominika Pawlika (jest to pierwsza bramka młodego piłkarza w karierze GRATULUJEMY:)..). Druga połowa nie zmieniła oblicza meczu nasi zawodnicy od pierwszych do ostatnich minut atakowali, lecz nie potrafili sforsować skomasowanej obrony gospodarzy. W 59 minucie po składnej akcji Marcela Rogali i dokładnym zagraniu w pole karne Klaudiusza Fierki w sytuacji sam na sam znalazł się niezawodny Aleksander Mileniczuk, który nie zwykł marnować takich sytuacji. Pewnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy i tym samym ustala wynik meczu na 3:1 dla młodych Orłów.

Nasz zespół wystąpił w następującym składzie:

Bramkarz: Norbert Zając (kpt)

Obrońcy: Łukasz Pakuła, Sebastian Mrozowski, Dawid Wilk, Łukasz Marczewski

Pomocnicy: Marcel Rogala, Dominik Pawlik, Klaudiusz Fierka, Marcel Mitas

Napastnicy: Aleksander Mielniczuk, Piotr Kańtoch, maciek Mańka

Bramki 3min. Dawid Wilk (asysta – Aleksander Mielniczuk)

30min. Dominik Pawlik (asysta – Klaudiusz Fierka)

59 min. Aleksander Mielniczuk (asysta – Klaudiusz Fierka)