Orzeł Bobrowniki - strona nieoficjalna

pon.

Ty Też możesz pomóc

Szanowni Państwo,
Klub Sportowy "Orzeł" Bobrowniki, jest stowarzyszeniem sportowym o bogatych tradycjach sięgających roku 1922. Do celów statutowych Klubu należy przede wszystkim rozwój piłki nożnej na terenie gminy oraz stałe podnoszenie jej poziomu, dbanie o rozwój bazy sportowo-rekreacyjnej oraz podnoszenie poziomu kulturalnego i sportowego członków klubu.

Realizując swoją misję Klub uczestniczy w pracy z dziećmi i młodzieżą rozwijając ich umiejętności sportowe w dyscyplinie piłka nożna. Aktualnie praca odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: trampkarze rocznik 1998, 2002 i seniorzy. Zawodnicy biorą udział w rozgrywkach piłkarskich w różnych grupach i ligach rozgrywkowych. W ligach, w których reprezentujemy klub biorą udział w większości drużyny śląskich miast takich jak: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Krupski Młyn, Repty i inne. W miastach tych nasze drużyny rozgrywają swoje mecze..

Prowadzenie drużyn piłkarskich wymaga zapewnienia odpowiednich środków finansowych. Podstawowym jego źródłem finansowania Klubu jest dotacja z Gminy Bobrowniki udzielona w trybie konkursu na realizację zadania publicznego: „W ZAKRESIE WSPIERANIA i  UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ ”. Środki, które przekazuje w ramach dotacji Gmina Bobrowniki pokrywają jednak tylko część potrzeb i nie są w stanie zabezpieczyć wszystkich niezbędnych wydatków koniecznych do poniesienia w celu realizacji misji Klubu.
Byli byśmy zaszczyceni, gdybyście Państwo stali się mecenasem piłki nożnej w Gminie Bobrowniki i wspomogli zarówno swoją Marką jak również finansowo lub rzeczowo nasz Klub.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o życzliwe wsparcie przedsięwzięć dotyczących prowadzenia rozgrywek piłkarskich seniorów oraz intensywnej pracy z młodzieżą w zamian za reklamę Państwa Firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy, która będzie realizowana w oparciu o umowę sponsorską a korzyści wynikające z reklamy i wsparcie naszego Klubu będzie niewątpliwie rozpowszechnieniem wizerunku Państwa przedsiębiorstwa na terenie Gminy jak również poza nią.

Gorąco zapraszamy do współpracy, wspólnie możemy więcej!

Prosimy o kontakt z Klubem, tel. 666 889 200

TRENINGI

TRENINGI  :

PONIEDZIAŁKI - Mecze ligowe

zbiórka 45min przed meczem

ŚRODY - 16:00

PIĄTKI - 16:00

ZAPRASZAMY:)

KADRA Orzeł Bobrowniki 2002
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GKS Andaluzja Piekary Śląskie 2:4 TS Tarnowiczanka
LKS Orzeł Bobrowniki 0:3 KS Piekary

TS Tarnowiczanka - ŁKS Łagiewniki
GKS Andaluzja Piekary Śląskie - LKS Orzeł Bobrowniki

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.